b.unique: eleven thirtyone

Posted by admin | Rolki | środa 15 Lipiec 2009 3:16 pm

Z pewnością każdy kto jeździ trochę dłużej na rolkach słyszał o b.unique. Nowojorska firma poza produkcją świetnych skate’owskich ciuchów (o których cenach w PL lepiej nawet nie wspominać :/) sponsoruje też własny team, w którym jeżdżą najbardziej utalentowani i szaleni skejci z USA :)
B.unique wydało kilka naprawdę wysokiej klasy filmów rolkowych, z których moim ulubionym jest właśnie tytułowy „eleven thirty one”.
Od strony technicznej jest on zrealizowany perfekcyjnie – kamera prowadzona jest cały czas blisko zawodników i filmuje wszystkie triki z kątów które zapewniają maksymalną efektowność ewolucji:) Ujęcia kręcone są z różnych obiektywów (szerokokątne, fisheye itp) co urozmaica oglądanie filmu. Sekcje poszczególnych zawodników przeplatane są kawałkami nagrań z imprez, treningów czy zwykłych posiadówek, co wnosi do filmu elementy a’la dokumentalne, w których możemy poznać zawodników z innej niż jazda strony.
W filmie jeżdżą Gonzo Jaquez, Jeph Howard, Ramelle Knight, Alex Nunez, Ralphy Herrera, Brian Allen – wszyscy oczywiście w ciuchach z najnowszej kolekcji b.unique :) Każdy z nich reprezentuje własny styl na naprawdę wysokim poziomie i myślę że nikt z oglądających nie znajdzie tu powodów do ziewania. Muzyka to oczywiście hip-hop’owe rytmy od początku do końca, jednak nie usłyszymy tu gwiazd rodem z mtv tylko raczej podziemne składy NY, których muza dobrz komponuje się z prezentowanymi ewolucjami. Poniżej obejrzeć można fragment sekcji Jepha Howarda. Jak najbardziej polecam wszystkim obejrzenie całego filmu (niedosępny w Polsce :/).

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.