Cechy charakterystyczne nart Fischer

Posted by admin | Sporty zimowe | środa 8 grudnia 2021 10:39 am

Narty Fischer istnieją na rynku już od kilkudziesięciu lat. Odznaczają się bardzo dobrą jakością, jaka idzie w parze z atrakcyjną ceną. Z takich nart skorzystają osoby dorosłe i dzieci, jak też osoby początkujące i zawodowcy. Bez względu na to, jaki jest nasz poziom zaawansowania na stoku, Fischer narty dadzą wygodę każdego dnia. Czym cechuje się ta firma? Skąd wynika jej popularność? Gdzie kupić Fischer narty?

Fischer Sports

Marka została założona przez Josefa Fischera Seniora w roku 1924. Siedziba przedsiębiorstwa od samego początku znajduje się w mieście austriackim – Ried im Innkreis. Co ciekawe, na początku producent stawiał jedynie na wózki, w mniejszej skali także na narty i sanki. Od roku 1936 zauważyliśmy zmianę w postaci masowej produkcji nart. Po dziś dzień firma specjalizuje się w produkcji sprzętu narciarskiego na wysokim poziomie. Przełomowym momentem w karierze był rok 1964, kiedy Egon Zimmermann zdobył złoto w narciarstwie alpejskim, korzystając z nart Fischer Sports. Od tamtego czasu klienci docenili markę i chętnie po nią sięgają. Na https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Fischer-1634.html znajdziemy wiele opcji i wiele modeli, jakimi są przykładowo:

  • allaround,
  • race,
  • allmountain itp. 

Jak wybrać idealne narty?

Wybór idealnych nart może być nie lada wyzwaniem. Trzeba mieć na względzie przede wszystkim dobrą jakość i solidne wykonanie. Kolejna kwestia to dobranie odpowiedniej długości nart, jaka da nam komfort. Równie ważny jest ciekawy model, jaki przyciągnie wzrok swoim designem. Podczas doboru poprośmy o pomoc sprzedawcę. 

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.