Czym wyróżnia się deskorolka fiszka?

Posted by admin | Deska | niedziela 17 Marzec 2019 2:23 pm

Producenci deskorolek praktycznie co roku oferują nowe modele, dlatego też osoby początkujące mogą mieć duży problem, aby wybrać wysokiej jakości sprzęt do nauki. W chwili obecnej na półkach sklepowych królują przede wszystkim deskorolki typu fishboard, które pochodzą z Kalifornii. Fiszka to zdecydowanie najlepszy wybór na amatorów rekreacyjnego skateboardingu w najlepszym wydaniu.

Czym charakteryzuje się fiszka?

Oryginalna deskorolka fiszka od klasycznej deskorolki różni się przede wszystkim rozmiarami. Fiszki są zdecydowanie mniejsze od zwykłej deski typu longboard. Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej modele od 53 do nawet 63 cm długości. Niewielki rozmiar sprawia, że deski są bardzo poręczne i można je nosić wszędzie ze sobą. Większość modeli bez żadnego większego problemu można schować do plecaka. Oryginalna deskorolka fiszka ze względu na niewielki rozmiar jest również najlepszym wyborem dla dzieci.

Jakie największe zalety?

Na fiszce można poruszać się szybciej niż na klasycznej deskorolce. Pamiętać należy jednak o tym, że na rampach w skateparku lepiej sprawdzą się jednak dłuższe wersje deskorolek. Warto wspomnieć także i o tym, że większość fiszek wykonanych jest w całości z tworzywa sztucznego, dzięki czemu modele tego typu są łatwe w utrzymaniu czystości. Na sztucznym tworzywu niestety łatwo się pośliznąć, dlatego też warto postawić na modele, które pokryte są różnorodnymi strukturami. Klasyczna deskorolka to wydatek rzędu 300zł. Wysokiej jakości fiszki można kupić już od 80zł.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.