Deathwish – Baker Has A Death Wish

Posted by admin | Deska | środa 15 Lipiec 2009 4:20 pm

Stosunkowo niedawno na rynku skateboardowym pojawiła się nowa firma produkująca sprzęt i akcesoria deskorolkowe – Deathwish. Jest to swego rodzaju odłam firmy Baker Skateboards, produkujący deck’i w wersji promodel (analogicznie jak Chocolate robi sprzęt dla dziewczyn).
Aby poinformować o swoim istnieniu środowisko uciekli się do najstarszego na świecie zabiegu marketingowego – nakręcili film :) I to nie byle jaki film. W „Baker Has A Death Wish”, bo o nim tu mowa, jeżdżą wszyscy zawodnicy których promodele znajdują się w ofercie Deathwish, czyli Andrew Reynolds, Antwuan Dixon, Lizard King, Erik Ellington, Jim Greco, Brian “Slash” Hansen oraz Ramiro “Furby” Salcedo. Film kręcony był na terenie całych stanów zjednoczonych, w takich miejscach jak Atlanta, Tampa, Nebraska, Utah czy Chicago.
Film zrealizowany został na wysokim poziomie, żaden z jeżdżących w nim zawodników nie odpuszcza nawet na moment kręcąc niesamowite tricki jeden za drugim. Sekcja każdego z nich zasłużyła by znaleźć się w tym nagraniu, jednak mam zastrzeżenie co do cut-scenek pomiędzy sekcjami oraz w ich trakcie. Jest ich po prostu za dużo i momentami są raczej nudne. Przez nie film trwa ponad godzinę czasu, co jak dla mnie jest już jednak trochę męczące. Jednak wiem że jest też duże grono fanów tego typu „smaczków”, którym na pewno film nie będzie się dłużył ani o minutę. Zachęcam wszystkich do obejrzenia filmu i wyrażenia swojej opinii. Na zachętę zamieszczam fragment znakomitej sekcji Antwuan Dixon’a.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.