Deskorolka elektroniczna Manta Viper

Posted by admin | Deskorolki | środa 9 maja 2018 12:30 pm

W dzisiejszych czasach na ulicach miast coraz częściej można spotkać deskorolki elektroniczne, które biją rekordy sprzedaży. Nowoczesna deskorolka Manta Viper może okazać się wspaniałym pomysłem na udany prezent nie tylko dla dziecka, ale również dla osoby starszej. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety deskorolek elektrycznych i czy rzeczywiście warto się nimi zainteresować.

Jak powstały deskorolki elektryczne?

Pierwsze deskorolki elektryczne pojawiły się w 2013 roku i od tego czasu święcą triumfy na całym świecie. Najważniejszym elementem każdej deskorolki elektrycznej są oczywiście wbudowane akumulatory, z których to energia płynie do poszczególnych silników. Kierunek i prędkość jazdy bardzo często zależy od kąta nachylenia podestu, dzięki czemu można w bardzo prosty i wygodny sposób sterować swoją deskorolką.

Deskorolka elektryczna na początek

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z deskorolkami elektronicznymi powinny jak najszybciej sprawdzić sprzęt Manta Viper, który w Polsce cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Elektroniczna deska wyróżnia się kompaktowymi gabarytami i bardzo dużym zasięgiem na jednym ładowaniu. Według producenta na pełnym akumulatorku można przejechać nawet 15 km. Jeżeli chodzi o czas ładowania to wynosi on około 90 minut, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Manta VIPER jest w stanie rozpędzić się nawet do 12 km/h.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.