Dlaczego warto nosić bluzy z kapturem?

Posted by admin | ubrania | sobota 13 października 2018 2:48 pm

Po bluzy z kapturem sięgają jedynie nieliczne kobiety. Powszechnie uznaje się, że ten typ odzieży zarezerwowany jest raczej dla mężczyzn. Wyjątkiem są tu młode kobiety kierujące się modą skate, w której tego typu odzież jest szczególnie popularna. Okazuje się jednak, że bluzy damskie posiadają liczne zalety, które nie zawsze są dostrzegane.

bluzy damskie3Wygoda i luźny krój

Mężczyźni wybierają bluzy z kapturem głównie ze względu na te dwa czynniki. W większości przypadków damskie bluzy są równie wygodne, choć niektóre kroje charakteryzują się tym, że w większym stopniu opinają ciało. Ma to na celu wyeksponowanie kobietę sylwetki. Głównie ze względu na to niektóre panie kierujące się modą skate noszą bluzy stworzone z myślą o mężczyznach. Są one często luźniejsze, a przez to dużo bardziej wygodne i praktyczne.

Uniwersalność bluz z kapturem

Kolejną zaletą bluz damskich jest to, że pasują praktycznie do wszystkiego, kilka bluz znajdziesz w Supersklep. Bez problemu można założyć je na t-shirty, do dopasowanych spodni lub tych bardziej luźnych. Dodatkowo często bluzy produkowane są w stonowanych kolorach, takich jak granatowy, czarny czy bordowy. Dzięki temu dobrze pasują one do reszty ubioru i kobieta je nosząca nie musi zwracać zbyt dużej uwagi na dobór odzieży. Sprawia to, że po takie bluzy sięgają głównie osoby młode, ceniące sobie praktyczność. Często jednak ten typ odzieży noszą również starsze kobiety – tak naprawdę bluzy są świetne dla wszystkich kobiet.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.