Downstairs III Ustroń 2009

Posted by admin | Rower | wtorek 21 Lipiec 2009 3:26 pm

Już za parę dni, a dokładniej 25 lipca, odbędzie się w Ustroniu trzecia edycja imprezy citydownhillowej Downstairs, czyli ostra sieka na betonowych schodach. Zawody odbędą się jak co roku w uzdrowiskowej dzielnicy Zawodzie, pełnej krętych, wybrukowanych alejek, usianych partiami schodów, trójkątnymi Sanatoriami, malowniczymi widokami i sympatycznymi kuracjuszami :) Trasa będzie lekko zmodernizowana i mocno uatrakcyjniona różnymi niespodziankami – organizator zastrzega sobie możliwość ustawienia różnych dodatkowych przeszkód w postaci skoczni, band, wallride’ów itp.

Niezmienna pozostała formuła zawodów: w klasyfikacji generalnej brany pod uwagę będzie lepszy z dwóch czasów zjazdów. Zawodnicy z licencją nie mogą startować w kategoriach amatorskich, ale odwrotnie jak najbardziej. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy posiadający sprawne rowery i twarde kaski :) Wszelkie dokumenty potrzebne do rejestracji w zawodach można ściągnąć z oficjalnej strony imprezy.

Oczywiście nie samym sportem człowiek żyje i organizatorzy zadbali o odpowiednią rozrywkę po zakończeniu zjazdów – Minireggae Fest, czyli zabawę do białego rana na afterparty w góralsko-reggae’owych klimatach. Dodatkowo w niedzielę chętni będą mogli zmierzyć się z lokalnymi wyjadaczami w turnieju Speed Paintballa. Wszystko zapowiada się bardzo interesująco.

Z dodatkowych atrakcji godnych uwagi, w trakcie zawodów w dolnej partii trasy przy deptaku spacerowym będzie można przetestować nowy symulator rajdów samochodowych powstający właśnie w garażu firmy ProTestDrive, a na trasie start-meta kursował będzie oldskoolowy autobus marki Ikarus z dj’em na pokładzie.

Zapowiada się naprawdę dobra impreza.


Rowery górskie - kup rower na zawody ^^

Gdzie:

Ustroń Zawodzie
ul. Słoneczna
43-450 Ustroń

Kiedy:

25 lipca 2009
godz. 10:00

Oficjalna strona zawodów: www.downstairs.pl

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.