Jak dobrać spodnie Nike damskie do konkretnej figury?

Posted by admin | Odzież | środa 4 sierpnia 2021 8:43 am
spodnie nike damskie dresowe

Aby w spodniach damskich prezentować się szczupło, zgrabnie i proporcjonalnie koniecznie trzeba wybrać odpowiedni fason, co niestety nie jest wcale tak prostym zadaniem. W dużej mierze to właśnie dzięki umiejętnie dobranym spodniom Nike będzie można zatuszować mankamenty swojej figury i podkreślić swoje największe atuty.

Jakie spodnie damskie do figury klepsydry?

Figura klepsydry jest najbardziej kobiecą i najbardziej proporcjonalną sylwetką. Mowa tutaj oczywiście o figurze, która charakteryzuje się wąską talią, zaokrąglonymi biodrami i pełnym biustem. Przy tego typu figurze należy jednak uważać z doborem spodni Nike. Unikać należy przede wszystkim spodni typu rozszerzane dzwony. Najbezpieczniejszym wyborem będą spodnie Nike damskie typu rurki albo spodnie z prostymi nogawkami. W obecnym sezonie godne polecenia są lekkie spodnie z obniżoną talią, czy też klasyczne spodnie typu boyfriend.

Jakie spodnie dla kobiet o figurze gruszka?

Kobiety o kształcie gruszki mają niewielki biust i dość szerokie biodra. Aby zatuszować masywne usta warto postawić na ciemniejsze spodnie Nike damskie, które pozbawione są zbędnych aplikacji. Ciemne kolory nie tylko optycznie wydłużają nogi, ale również pozwalają je wyszczuplić. Uważać należy jedynie na obcisłe spodnie typu rurki albo biodrówki. W obecnym sezonie bardzo modne są spodnie z podwyższonym stanem.

Idealne spodnie dla kobiet o kształcie jabłka?

Przy figurze jabłka największym atutem są oczywiście nogi, dlatego też koniecznie trzeba postawić na spodnie Nike, które będą je podkreślać. Kluczem do sukcesu jest to, aby nie stworzyć zbyt dużej dysproporcji pomiędzy górnymi i dolnymi częściami ciała. Godne uwagi są modne i stylowe spodnie legginsy albo spodnie rurki z podwyższonym stanem. Mile widziane są również klasyczne spodnie z prostymi i dopasowanymi nogawkami.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.