KILLER LABZ TERMINATOR – dlaczego warto stosować?

Posted by admin | Suplementy i odżywki | poniedziałek 14 grudnia 2020 5:27 pm

Suplementy diety pomagają nam w osiąganiu wyznaczonych celów treningowych. W sklepach znaleźć możemy wiele produktów, które możemy stosować zarówno podczas budowania masy mięśniowej, jak i w czasie redukcji. Wielu mężczyzn w różnym wieku sięga po boostery testosteronu.

Czym są boostery testosteronu?

Suplementy te mają za zadanie podnieść poziom wolnego testosteronu w organizmie. Wpłynie to na lepsze wyniki treningowe i lepszą regenerację. Warto także pamiętać, że nie są to sterydy i nie powodują skutków ubocznych, jeśli trzymamy się dawkowania, które podał producent. W ich składzie znaleźć możemy między innymi buzdyganek naziemny. Jest to roślina, którą od wielu lat wykorzystuje się w leczeniu problemów z potencją u mężczyzn. Podnosi ona bowiem poziom wolnego testosteronu, co wpływa na wzrost libido i lepszą regenerację po treningu.

KILLER LABZ TERMINATOR – dlaczego warto stosować?

Jest to booster testosteronu, który w swoim składzie zawiera wyciąg z buzdyganka naziemnego, pieprz cayenne i witaminę D. Oprócz tego w tym suplemencie znajdują się substancje ograniczające poziom kortyzolu i estrogenów. Pierwszy z nich to hormon stresu, a estrogeny to żeńskie hormony płciowe. Oba hormony utrudniają nam osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.