Kurs Day Skipper Shorebased – nawigacja morska w zasięgu ręki

Posted by admin | Sporty wodne | poniedziałek 15 lutego 2021 3:31 pm

Wiele osób zastanawia się, co kryje się pod tajemniczą nazwą Day Skipper. Otóż słowo to, dotyczy osoby, która posiada rzetelną wiedzę w dziedzinie nawigacji i potrafi zorganizować oraz przeprowadzić przelot w żegludze przybrzeżnej o niedługim dystansie. Pojęcie to ściśle wiąże się z Kursem Day Skipper Shorebased.


Dla kogo przeznaczony jest Kurs Day Skipper Shorebased

Kurs jest znacznym udogodnieniem, jeśli potrzebujesz przypomnienia i sprawdzenia swoich kompetencji w nawigacji. Przystępując do takiego kursu nawigacji morskiej, masz szansę uaktualnić swoje umiejętności pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów i w szybszym tempie przystąpić do egzaminu. 


Jakie umiejętności decydują o kompetencji

Musisz być solidnie przygotowany pod względem manewrów łodzią w warunkach przybrzeżnych, posiadać wprawę w praktyce morskiej, wykazywać stosowną wiedzę w zakresie zasad bezpieczeństwa oraz międzynarodowych norm o zapobieganiu wypadkom na morzu.

Będziesz oceniany ze znajomości meteorologicznej i umiejętności jej zastosowania. Nie zabraknie praktyki manewrowej z wykorzystaniem środków sygnalizacji i łączności. Kurs nawigacji morskiej przygotowuje Cię w sposób kompleksowy pod okiem sprawdzonych instruktorów. Na koniec otrzymujesz certyfikat lub instruktor poinformuje Cię o ewentualnym dalszym planie działania. 

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.