Pełen komfort na stoku i ochrona w jednym – Gogle Uvex

Posted by admin | Sprzęt | niedziela 10 października 2021 12:11 pm

Gogle Uvex to jedne z najbardziej popularnych gogli narciarskich. Ich szerokie zastosowanie pozwala wykorzystać je nie tylko zimą. Mają najszersze pole widzenia i dostępne są w różnych wersjach i wariantach.

Bezpieczeństwo

gogle uvex

Uvex gogle w perfekcyjny sposób chronią oczy przed wszelkimi zagrożeniami. Pędząc z góry na nartach, czeka na nas wiele niebezpieczeństw. Nie tylko wiatr jest groźny w takich okolicznościach. Także małe kamyczki potrafią stworzyć niebezpieczną sytuację. Gogle Uvex są niezwykle mocne. Wykonane metodą wtryskową wytrzymają niejedno zderzenie z odłamkami skalnymi. Również podczas upadku i w kontakcie z twardym podłożem Uvex gogle pomogą wyjść cało z opresji. Te okulary dbają o wzrok narciarzy. Poprawiają widoczność i nie zniekształcają obrazu. Dzięki temu ludzkie oko nie męczy się tak szybko.

Technologia

Gogle Uvex to najnowsza technologia. Zastosowane modernistyczne metody produkcji pozwalają tym produktom spełniać najwyższe wymagania na stoku. Model Uvex Downhill ma specjalną powłokę zapobiegającą parowaniu z zachowaniem wartości optycznych. W goglach Uvex stosowane są filtry ochronne przeciw promieniowaniu. Stopień przyciemnienia szyb zależy od indywidualnego wyboru. Dostępność jest szeroka. Gogle Uvex Downhill zawierają dodatkowe membrany zapobiegające przedostawaniu się śniegu, wiatru czy wody do środka. Wilgoć zawsze zostaje na zewnątrz. Natomiast paski z zastosowanymi silikonami idealnie dopasowują się do każdego kształtu kasku.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.