Ubrania dla sportowców

Posted by admin | Sporty zimowe | poniedziałek 25 stycznia 2021 6:46 pm

Osoby, które zawodowo uprawiają sport lub preferują aktywny tryb życia, korzystają z odzieży i bielizny termoaktywnej. Te produkty są coraz bardziej popularne i dostępne, nawet w sieciówkach.

Ubrania termoaktywne z sieciówek mogą być niezbyt wysokiej jakości, co oznacza, że nie będą spełniały swej najważniejszej funkcji, czyli utrzymania odpowiedniej, stałej temperatury. Jeśli chcemy mieć coś, co się sprawdzi nawet w najmroźniejsze dni, zainteresujmy się odzieżą termoaktywna, która jest produkowana przez firmę X Bionic.

Marka X-Bionic

Firma posiada własne laboratorium w Szwajcarii, natomiast produkcja odzieży odbywa się we Włoszech. Odzież jest wykonana z największą dbałością o każdy detal. Przy jej produkcji wykorzystuje się patenty firmy oraz nowe technologie.

Producent X Bionic tworzy odzież dla sportowców zawodowych i ludzi, dla których sport stał się pasją. Naukowcy z laboratorium X-Bionic określili optymalna temperaturę dla ludzkiego ciała, podczas wysiłku fizycznego. Jest to 37 st. C.

Innowacyjne rozwiązania

Odzież i bielizna termoaktywna firmy X-Bionic są to produkty nowej generacji, które spełniają najwyższe standardy. W laboratorium przeprowadzono liczne testy, które doprowadziły do powstania ubrań dających maksymalny komfort podczas uprawiania sportu.

Odzież i bielizna są wykonane z tkanin, które maja skrócony czas schnięcia i utrzymują ciało w cieple. W większości miejsc, gdzie występuje wzmożone wydzielanie potu, umieszczono wkładki, które zapewniają jego odprowadzenie.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.