Dla swobody i pewności siebie

Posted by admin | Sportowa odzież | niedziela 16 kwietnia 2017 3:37 pm

Nike Air Max

Według wielu osób dobrej jakości obuwie to podstawa każdej codziennej stylizacji. Kierując się właśnie ta cechą najlepiej sięgać po te w wydaniu sportowym.

Dla każdego, na cały dzień

Obecnie najpopularniejsze są sneakersy i co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni i to w różnym wieku, bo wygodę ceni sobie każdy z nas. Sneakersy nike to propozycja, która przypadnie do gustu wszystkim. Cechują się one dobrą jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Zrobione są z materiałów wysokiej jakości, oddychających i przepuszczających powietrze, dzięki czemu stopa nigdy się nie poci i zawsze czujemy się w nich komfortowo, nawet jeżeli zakładamy je na cały dzień. Lekka podeszwa nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, a wręcz przeciwnie sprawia, że nogi odpoczywają.

Sneakersy od Nike dla lepszego samopoczucia

Wśród wielu modeli znaleźć można takie, które pasują do niemal każdej stylizacji, zwłaszcza tej miejskiej, cechującej się luzem i swobodą. Pasują zarówno do jeansów, jak i do spodni dresowych czy z innych rodzajów materiału. Wiele kobiet zakłada je też do szortów, spódnic czy sukienek. Często mają dodatkowe ozdoby jak sprzączki, klamry czy naszywki, które dodadzą charakteru naszemu ubiorowi i sprawią, że poczujemy się wyjątkowi i pewni siebie.

Sneakersy to obuwie na tyle uniwersalne, że sprawdzają się w wielu sytuacjach. Są dobre na spacer, dłuższą wędrówkę, zakupy, do pracy czy do szkoły.

Co powinien mieć dobrej jakości rower

Posted by admin | Rower | sobota 8 kwietnia 2017 10:10 am

kobieta na rowerzeOd wielu lat popularność rowerów jest na wysokim poziomie, jednak w ostatnich latach ten trend jeszcze bardziej się pogłębił. Dzięki temu też na rynku dostępnych jest znacznie więcej rowerów. Przez co przed jego zakupem trzeba przeanalizować bardzo wiele kwestii.

Przede wszystkim przed zakupem trzeba zastanowić się, gdzie będziemy jeździć naszym nowy rowerem. Odpowiedź na to pytanie da nam bardzo cenną wskazówkę związaną z tym, jaki rodzaj roweru będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Jeśli nie planujemy bardzo długich wycieczek rowerowych i tym samej dużej eksploatacji sprzętu, nie musimy stawiać na rower trekkingowy. Tak samo, jeśli planujemy jeździć jedynie po równych nawierzchniach, nie ma po co kupować roweru górskiego. Tym samym jesteśmy w stanie też sporo zaoszczędzić, gdyż tego typu rowery są często bardzo drogie. Możemy postawić wtedy bardziej na rowery takie, jak merida crossway 500.

Poza tym trzeba zdawać sobie sprawę, iż cena roweru jest bardzo często ściśle związana z jego jakością. Tym samym najlepiej zrezygnować z tych najtańszych egzemplarzy z supermarketów, gdyż istnieje znacznie większa szansa na to, że ulegną awarii. Bardziej wytrzymałe są rowery, o których była mowa wcześniej, czyli crossway 500 merida.

Oświetlenie rowerowe w przepisach

Posted by admin | Rower | wtorek 4 kwietnia 2017 8:08 am

oświetlenie roweroweOdpowiednie lampki z przodu i z tyłu naszego roweru to kwestia bezpieczeństwa, która ponadto jest jasno określona w przepisach. Dlatego też nie ma co się zastanawiać czy są one nam rzeczywiście potrzebne, tylko zerknąć do kodeksu i dowiedzieć się, czego tak naprawdę potrzebujemy. Jakie oświetlenie rowerowe się nam przyda i w jakich warunkach powinniśmy go używać?

Przepis to podstawa
Niestety wciąż dosyć często można spotkać wieczorami rowerzystów jeżdżących bez przepisowego oświetlenia. W ten sposób narażają oni siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego, a przy okazji wystawiają się na ewentualny mandat. Rozporządzenie ministra transportu z 2013 roku jasno określa, że rower oraz wózek rowerowy powinny być wyposażone w: „z przodu – co najmniej jedno światło barwy białej lub żółtej selektywnej; z tyłu – co najmniej w jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz co najmniej w jedno światło pozycyjne barwy czerwonej”. Oba mogą być migające.

Oświetlenie do nocnego użytku
Co ważne lampek tych musimy używać tylko w nocy bądź w trudnych warunkach pogodowych, co reguluje m.in. prawo o ruchu drogowym. W przypadku roweru kwestia oświetlenia rowerowego w zupełności nam wystarczy nie trzeba także na przykład ubierać do jazdy kamizelki odblaskowej, którą część ludzi stosuje i która rzecz jasna w pewnym stopniu także poprawia widoczność rowerzysty na drodze.

Cup of Sox dla łamiących zasady

Posted by admin | Sportowa odzież | poniedziałek 3 kwietnia 2017 12:47 pm
Czasem i rynek mody zostaje dosięgnięty nudną monotonią, która zabija jakikolwiek popyt. Dotyczy to nawet naszej bielizny. Producenci i projektanci prześcigają się do tego stopnia w wymyślaniu czegokolwiek nowego. Niestety często dzieje się to ze szkodą dla kupujących, którzy nie chcą na siebie założyć czegoś, co wygląda jak strój, najnowszej bohaterki filmu z gatunku nauki i fikcji. Spójrzmy np. na rynek skarpetek. Co byśmy nie wybrali, wszystkie są do bólu nudne w swoich foliowo-kartonowych opakowaniach. Bez spoglądania na producenta wiemy, że pochodzą z odległych na drugim krańcu globu chin. Jedyne czym się różnią to okazje, na jakie je zakłada, jedne na uczelnie inne na trening biegania, a jeszcze inne do pracy. Polska firma wpadła na genialny pomysł w przełamaniu się na rynku. I dociera on do coraz większych kręgów entuzjastów. Jeżeli akurat mamy więc ochotę dokupić coś dla naszej garderoby, to czego możemy się spodziewać?
Cup of Sox dla łamiących zasady
Skarpetki Cup of Sox to produkt nietypowy. Jeżeli mamy ochotę na coś zupełnie nowego, możemy spróbować produktu polskiej firmy. Skarpetek ukrytych w kubku. Tak, jest to kubek, z którego możemy pić, lub kubek, w którym możemy przechować nasze skarpetki. Cup of Sox kolorowe skarpetki, są polskim produktem łamiącym nudę powstałą w tym dziale rynku. Na zakup nietypowych skarpetek decyduje się coraz więcej klientów, nie tylko z Polski.
skarpetki cup of soxCzasem i rynek mody zostaje dosięgnięty nudną monotonią, która zabija jakikolwiek popyt. Dotyczy to nawet naszej bielizny. Producenci i projektanci prześcigają się do tego stopnia w wymyślaniu czegokolwiek nowego. Niestety często dzieje się to ze szkodą dla kupujących, którzy nie chcą na siebie założyć czegoś, co wygląda jak strój, najnowszej bohaterki filmu z gatunku nauki i fikcji. Spójrzmy np. na rynek skarpetek. Co byśmy nie wybrali, wszystkie są do bólu nudne w swoich foliowo-kartonowych opakowaniach. Bez spoglądania na producenta wiemy, że pochodzą z odległych na drugim krańcu globu chin. Jedyne czym się różnią to okazje, na jakie je zakłada, jedne na uczelnie inne na trening biegania, a jeszcze inne do pracy. Polska firma wpadła na genialny pomysł w przełamaniu się na rynku. I dociera on do coraz większych kręgów entuzjastów. Jeżeli akurat mamy więc ochotę dokupić coś dla naszej garderoby, to czego możemy się spodziewać?

Cup of Sox dla łamiących zasady

Skarpetki Cup of Sox to produkt nietypowy. Jeżeli mamy ochotę na coś zupełnie nowego, możemy spróbować produktu polskiej firmy. Skarpetek ukrytych w kubku. Tak, jest to kubek, z którego możemy pić, lub kubek, w którym możemy przechować nasze skarpetki. Cup of Sox kolorowe skarpetki, są polskim produktem łamiącym nudę powstałą w tym dziale rynku. Na zakup nietypowych skarpetek decyduje się coraz więcej klientów, nie tylko z Polski.