Buty Converse – prawdziwa klasyka

Posted by admin | Sportowa odzież | wtorek 14 Listopad 2017 8:24 am

converse 7storeKlasyką wśród trampek są niewątpliwie buty Converse. Niezwykła wygoda sprawia, że chciałoby się je nosić na co dzień. Wbrew pierwotnemu zamierzeniu (obuwie sportowe) świetnie wyglądają w eleganckim ubiorze (pasują do sukienki, spódnicy, jak i do marynarki).

Trampki Converse posiadają długą historię, powstały już  w 1908 roku…

Początkowo nie cieszyły się popularnością. Dedykowane były wyłącznie dla koszykarzy. Wszystko zmieniło się za sprawą Charlesa „Chucka” Taylora. W latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku stały się prawdziwym „must have”. Wyrażały bunt oraz manifestację wolnego życia. Najwięcej zwolenników było wśród młodzieży, ale chętnie zakładały je gwiazdy rocka.

Ponadczasowość butów Converse

Trampki te noszą wszyscy: zarówno dzieci, jak i dorośli – bez względu na płeć. Wygoda i lekkość sprawiają, że chce się je nosić na co dzień. Nadają one charakteru ubiorowi. Świetnie będą wyglądać do seksownej sukienki na wieczór, sprawdzą się w pracy do marynarki. Mogą służyć na co dzień, na wypad za miasto, czy na spotkanie z przyjaciółmi. Nie ma żadnych zasad oraz reguł, które mówiłyby do czego zakładać 7store Converse obuwie, a do czego nie. Nawet do pracy będą wyglądać dobrze w zestawieniu ze skórzana torebką, złotą biżuterią, szyfonową bluzką. Natomiast, u mężczyzn sprawdzi się do garnituru. Trampki All Star występują w różnej kolorystyce. Klasyką jednak jest biel.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.