Buty Vans Old Skool – wysoka jakość wykonania i swoboda noszenia

Posted by admin | Sportowa odzież | czwartek 23 Listopad 2017 11:28 am

Vans Old Skool 7 storeVans Old Skool to buty, o których marzy wiele młodych osób. Stworzone przez amerykańską firmę szybko zyskały na popularności. Wywodzą się ze stylu streetwear. Tutaj stawia się na jakość i luz, a nie na aktualne trendy w modzie. Dedykowane są właśnie dla młodego pokolenia, ale i dla osób dorosłych, które nie boją się wyrazić swojego „JA”.

Buty Vans Old Skool – jakość wykonania i swoboda noszenia…

Każdy, kto choć raz miał na nogach to obuwie powie, że są one niezwykle wygodne. Należy także podkreślić jakość wykonania. Wytworzone są one z wysokiej jakości materiałów. Producent dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Niestety, na rynku można spotkać podróbki butów Vans Old Skool. Przed zakupem sprawdź dokładnie podeszwę (w górnej jej części będą charakterystyczne romby – coś na wzór Gwiazdy Dawida, a na czubku kółka. Ich ilość zależy od modelu. Jeśli podeszwa wygląda inaczej, to możesz być pewny, że jest to podróbka. O oryginalności produktu świadczy jego logo. Umiejscowione jest po zewnętrznej stronie buta, w miejscu przeszycia. Napis „VANS” napisany wielkimi literami, z przodu literka „V”. Nigdy „W”! Od pierwszej litery „V” rozciąga się linia nad pozostałymi trzema literami.

Buty Vans Old Skool (np. takie www.7store.pl/vans-2/buty-vans-old-skool-black) są nieodłącznym elementem ubrań damskich wiosną i latem. Można je założyć nie tylko do stroju sportowego, ale także do sukienki, spódnicy, jeansów, a nawet do marynarki. Wygoda i styl – te dwie cechy wyróżniają modę streetwear.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.