Czy warto odwiedzić tunel aerodynamiczny w Warszawie?

Posted by admin | sport | poniedziałek 9 grudnia 2019 11:30 am

Ostatnimi czas szeroko reklamowy jest tunel aerodynamiczny warszawa. Według zapewnień jego właścicieli daje on niezapomniane wrażenia, które dzięki możliwości swobodnego unoszenia się w powietrzu dają szanse poczucia się ja podczas latania. Czy faktycznie taki tunel ma takie możliwości i czy warto go odwiedzić?

Czym jest tunel aerodynamiczny?

Tunel aerodynamiczny w Warszawie to bardzo prosta konstrukcja. Jest to po prostu olbrzymia tuba, do której się wchodzi w specjalnym, zabezpieczającym stroju. U jej podstawy znajduje się niezwykle silny wentylator, który jest w stanie wytworzyć stały podmuch powietrza o prędkości około 200 km/h. Siła ta powoduje, że człowiek znajdujący się w takim tunelu zaczyna się unosić. Dzięki temu możliwe jest za symulowanie prawdziwego latania. A przy odrobinie wprawy, można nawet wykonywać całkiem widowiskowe ewolucje w powietrzu.

Czy warto go odwiedzić?

Skoro wiadomo już, czym jest taki tunel, to teraz powstaje pytanie, czy faktycznie jest to miejsce, które warto odwiedzić i na które warto wydać swoje pieniądze? Odpowiedź jest bardzo prosta, zdecydowanie tak, wart jest on odwiedzenia. Wszystko z tego powodu, że jest to doświadczenie nieporównywalne z niczym innym. Wiele osób twierdzi, że jest zbliżone do skoku ze spadochronem, lecz dzięki pozostawaniu cały czas na ziemi, jest to doświadczenie o wiele bezpieczniejsze i bardziej przewidywalne. Dzięki czemu mogą z niego korzystać nawet osoby z lękiem wysokości. Co zrobić, aby dostać się do Flyspotu w Warszawie? Wystarczy wejść na Prezentżycia i zamówić voucher, który możemy od razu wykorzystać.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.