Czy wybór oldschoolowych wrotek jest dobry?

Posted by admin | Wrotki | piątek 6 Lipiec 2018 1:28 pm

Wrotki są bardzo stabilne i zanadto nie rozpędzają się i właśnie dzięki temu jazda na nich jest ogromną przyjemnością. Szczególną popularnością cieszą się wrotki oldschool, wrotki w starym typie, które dzisiaj z powrotem wracają do łask.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIĄ PARĘ WROTEK?

Wrotki wymyślono do jazdy rekreacyjnej, skatingowej oraz do jazdy tanecznej typu disco. W zależności od tego jakie są nasze umiejętności i co chcemy osiągnąć, powinniśmy zdecydować się na tego właśnie rodzaju wrotki. Na wrotkach jeździ się prosto i łatwo, mają one 4 kółka w 2 parach, przez co wrotki na nogach są, praktycznie, nieodczuwalne. Stabilnie się na nich jeździ i stabilnie się na nich stoi.

JAZDA Z RODZINĄ

Gdy nasze umiejętności, poruszania się na wrotkach są minimalne a jednak decydujemy się na tego rodzaju rozrywkę wraz z rodziną, to dobrze jest pomyśleć o zakupie wrotek. Wrotki oldschool (zobacz jakie) dają nam możliwości poruszania się po mieście lub po alejkach parkowych. W ten oto prosty sposób możemy mile spędzić czas z rodziną i naszymi dziećmi i doskonale się z nimi zintegrować.
Rodzinne wycieczki w plenerze na wrotkach oldschoolowych to nie maratony zapierające dech w piersiach. To przyjemne spacerki, na świeżym powietrzu, tylko, że zamiast chodzenia na nogach, jedziemy razem na rolkach.

ROLKI DLA DZIECI

Producenci myślą o możliwości szusowania rodziców wraz z dziećmi i dlatego w swoich ofertach proponują wrotki dla dzieci już od 4 roku życia. Nauka jazdy na wrotkach nie jest trudna a może być preludium, do jazdy, w przyszłości, wyczynowej na rolkach.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.