Damskie koszule w kratę – must have tego lata?

Posted by admin | Sportowa odzież | czwartek 17 Sierpień 2017 8:15 am

Damska koszula kraciasta to element garderoby, który spotkać można praktycznie wszędzie. Ubierają się w nie chętnie zarówno młodsze kobiety, jak i te nieco starsze. Koszula taka świetnie sprawdza się jako dopełnienie ubioru, który wybieramy na co dzień. Wybierając jednak jej nieco bardziej elegancki fason, można spokojnie założyć ją także na bardziej oficjalnie spotkania.

Gwiazdy w koszulach w kratę

Znane z kolorowych czasopism gwiazdy zawsze chcą podążać za modą. Nie dziwi zatem fakt, iż często zobaczyć można je w damskiej koszuli w kratę. Związane jest to z faktem, iż inspiracja męskimi elementami ubioru jest współcześnie w modzie. Flanelowe, bawełniane koszulę w kratę można było zauważyć już w stylizacjach takich gwiazd, jak na przykład: Kim Kardashian, Jessica Alba. Jennifer Lopez, Kinga Rusin, Taylor Swift.

Nowy trend – Oversize

Koszula w kratę damska np. taka yups.pl/koszule dostępna jest także w tak zwanym rozmiarze oversize. Jest to bardzo szeroki fason, który doskonale pasuje do obcisłych jeansów i legginsów. Outfit taki to świetny pomysł na codzienny zarówno modny, jak i wygodny strój. Łączyć go można – wedle uznania z butami sportowymi, jak i seksownymi szpilkami. Trudno zatem o bardziej uniwersalny ubiór.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.