Jak wybrać modne spodnie męskie? Wirtualny poradnik dla niezorientowanych w trendach

Posted by admin | Odzież | poniedziałek 12 Marzec 2018 10:55 am

modne spodnie męskieJeżeli stoisz przed koniecznością inwestycji w nową parę spodni, a kompletnie nie wiesz, jak się zabrać za ich owocne poszukiwania – idealnie trafiłeś! Nasz tekst to swego rodzaju wirtualny poradnik dla wszystkich mężczyzn, którzy nie znoszą, nie potrafią lub nie chcą samodzielnie eksperymentować z trendami. Zanim sięgniesz po wieszak w jednym z butików, przeczytaj nasze wskazówki dotyczące tego, jak znaleźć modne spodnie męskie.

Czym się kierować?

Bardzo ważne jest to, czy spodnie męskie, które masz w zasięgu ręki są optymalne dla Ciebie pod względem figury, rozmiaru oraz preferowanego stylu. Generalnie faceci nie przepadają za zakupami, w tym zwłaszcza opisywanej tu części garderoby, ponieważ niezwykle ciężko jest im wybrać taki model, który okaże się doskonałym wyrobem, uszytym jak na miarę.

Nie dla każdego

To, że Twój kolega świetnie prezentuje się, mając na sobie spodnie rurki męskie, wcale nie oznacza, iż tak samo elegancko wyglądałbyś w nich Ty. Wszystko związane jest z sylwetką i wzrostem. Tak jak sweter czy bluza mogą być trochę za szerokie i nie będą burzyć estetyki naszego outfit’u, tak w przypadku klasycznych spodni, które stanowią niewątpliwie atrybut męskości, jest wręcz odwrotnie. Źle dobrane niszczą proporcje, sprawiając iż optycznie mężczyzna wydaje się być niższy czy bardziej krępy, przysadzisty bądź grubszy niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Idealny rozmiar

Żeby mieć gwarancję, iż spodnie męskie będą trafionym zakupem, zacznij od skrupulatnego dostosowania ich rozmiaru. To zdecydowanie największy i najczęstszy kłopot, tym bardziej że co sklep to możliwa zupełnie inna rozmiarówka. Najczęściej opiera się ona na dwóch standardowych, przeważnie występujących wymiarach, to jest 32/34. Pamiętaj, że pierwsza podana w centymetrach liczba wskazuje na długość pasa, druga z kolei to długość nogawki. Jeżeli masz problem z samodzielnym dopasowaniem rozmiaru, koniecznie poproś o pomoc ekspedientkę ze sklepu, w którym chcesz się zaopatrzyć. Ona powinna dysponować miarą, aby najpierw zmierzyć Ciebie, a później wybrane przez Ciebie spodnie.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.