Jaki kombinezon narciarski warto wybrać?

Posted by admin | Deska | wtorek 5 Grudzień 2017 9:39 am

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób uważa, że porządny kombinezon narciarski kosztuje fortunę. Oczywiście topowe kombinezony od renomowanych producentów są stosunkowo drogie, ale osoby które spędzają na stoku wyłącznie kilka dni w roku, mogą za całkiem nieduże pieniądze kupić porządny kombinezon w przystępnej cenie.

Czy kombinezon narciarski jest potrzebny?
Na stoku profesjonalny kombinezon narciarski jest jak najbardziej potrzebny. Pamiętać należy o tym, że nawet jak na stoku nie wieje, to podczas zjazdu bardzo mocno odczuwany jest ruch zimnego powietrza. Jeżeli jest mroźno, to przy przewiewnym stroju można błyskawicznie się wychłodzić. Pamiętać należy także o poceniu się. Na nartach zarówno profesjonalni jak i również amatorscy narciarze męczą się i marzną. Jeżeli nie zainwestujemy w oddychającą odzież, to niepotrzebnie będziemy się pocić i wychładzać. W takich warunkach bardzo łatwo o przeziębienie.

Najlepszy kombinezon narciarski dla początkującego?
Osoby, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z narciarstwem powinny unikać markowych kombinezonów narciarskich z najwyższej światowej półki, które jak powszechnie wiadomo sporo kosztują. W przypadku markowych kombinezonów bardzo często płaci się za tzw. „logo”. Najlepiej kupić narciarski kombinezon pod koniec sezonu, kiedy są najlepsze wyprzedaże. Jeżeli chodzi o kombinezony narciarskie to technologia nie zmienia się tak szybko, dlatego też nie trzeba koniecznie rozglądać się za tegorocznymi kolekcjami.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.