Jaki motyw na koszulce patriotycznej wybrać?

Posted by admin | Odzież | niedziela 9 Grudzień 2018 12:10 pm

koszulka Surge PoloniaJesteś dumny z bycia Polakiem? Zainteresowałeś się naszą kulturą i historią? Chcesz pokazać swoje przywiązanie do ojczyzny? Świetnym pomysłem będzie zakup koszulki patriotycznej firmy takiej jak na przykład Surge Polonia. Wybór jest olbrzymi, pojawia się więc pytanie z jakim motywem kupić pierwsze koszulki patriotyczne Surge Polonia? W tym wpisie postaramy się podać kilka dobrych propozycji.

„Jest w Polsce taka siła…” – koszulka poświęcona jednostce specjalnej GROM, która jest niewątpliwie powodem do dumy. Wielu zagranicznych generałów chwaliło ten oddział, który zasłynął z niesamowitych akcji. Świetny pomysł dla fana współczesnych militariów.

„Miś Wojtek” – t-shirt nawiązujący do kultowej postaci niedźwiedzia, który razem z Polskimi żołnierzami przemierzał szlaki.

„Piłsudski” – koszulka z wizerunkiem jednego z ojców polskiej niepodległości. Postać Józefa Piłsudskiego powinien znać każdy.

„K2” – coś dla fanów wspinaczki, gór i pieszych wędrówek.

„Powstanie Wielkopolskie” – w naszej kulturze świetnie pamiętamy przegrane przez nas bitwy i walki, pamiętając o poległych przodkach. Warto jednak zauważyć też mało znane Powstanie Wielkopolskie, które udało nam się wygrać! To tylko kilka propozycji, wzorów jest znacznie więcej. Duży wybór koszulek można znaleźć tutaj: https://www.fightershop.com.pl/produkty,lista?producent=201

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.