Łyżwy z wymienną płozą

Posted by admin | Sporty zimowe | sobota 2 Wrzesień 2017 9:36 am

Łyżwy z wymienną płozą można odnaleźć również w sklepach sportowych. Można je z powodzeniem użytkować niemal przez cały rok, gdyż płozę hokejową wymienia się w nich na rolkową. Dlatego zimą można cieszyć się z jazdy na łyżwach, natomiast w cieplejszym okresie roku można bez przeszkód porzucić łyżwy na rzecz jazdy na rolkach.
Są to więc rolki i łyżwy w jednym. Dzięki temu ludzie inwestują pieniądze tylko w jeden sprzęt bez konieczności kupowania osobno łyżew i rolek. Takie niesamowite zestawy 2w1 produkowane są do rozmiaru 41-42. Znacznie szerszy wybór można znaleźć w dziale dziecięcym. Oferta dla najmniejszych dzieci jest niezwykle interesująca. Najczęściej można spotkać się z podziałem na hokejówki i figurówki.

Przyjęło się powszechnie, że figurówki są przeznaczone dla dziewczynek, a hokejówki dla chłopców. Dlatego też łyżwy do jazdy figurowej najczęściej producenci stwarzają w różowych kolorach, a hokejówki mają ciemniejsze barwy. Jednak nie wolno kierować się wcześniejszymi spostrzeżeniami, gdyż dziewczynki mogą także korzystać z łyżew hokejowych, czyli hokejówek. Jak już wiadomo, to właśnie od tego rodzaju łyżew dobrze jest rozpocząć naukę jazdy, dlatego śmiało można je kupować niezależnie od płci dziecka.

Największą zaletą jest niewątpliwie mały wydatek oraz możliwości regulacji rozmiaru. Natomiast mogą w nich jeździć jedynie osoby o niskiej wadze oraz nadają się jedynie do jazdy rekreacyjnej. Łyżwy męskie i łyżwy damskie najlepiej wybierać w większych rozmiarach.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.