Mieszanki ziołowe ojca Klimuszki

Posted by admin | Ciekawe artykuły | czwartek 2 Lipiec 2015 8:55 am

ziola klimuszkoZioła ojca Klimuszki należą do jednych z najbardziej znanych i rozpoznawanych mieszanek ziołowych w Polsce.

Legendarny franciszkanin i zielarz przygotowywał swoje mieszanki z wielką uwagą i pasją. Tym co charakteryzuje zioła Klimuszki jest użycie nieparzystej liczby ziół w jednej mieszance. Ojciec Klimuszko unikał także stosowania naparów jedynie z pojedynczych ziół. Uważał, że przynieść pozytywne efekty zdrowotne mogą jedynie mieszanki ziołowe, a długotrwałe spożywanie naparów tylko z jednego zioła może poważnie zaszkodzić zdrowiu.

Obecnie na rynku mieszanki ziołowe ojca Klimuszki występują w wielu wariantach. Wielką popularnością cieszy się mieszanka odchudzająca ziół Klimuszki. Można również zakupić mieszanki wspomagające trawienie, mieszanki regulujące pracę wątroby, a nawet mieszanki ziół Klimuszki wspomagające walkę z cellulitem.

Spożywając te jak i inne mieszanki ziołowe należy stosować się do instrukcji załączonej do ich opakowania. Jedynie odpowiednie dawkowanie może przynieść korzyści zdrowotne.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.