Must have na zimę czyli kurtki narciarskie

Posted by admin | Odzież | środa 5 Grudzień 2018 9:50 am

Okres świąteczny i ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a tym samym intensywniej planujemy wyjazdy na narty i snowboard. Najwyższy czas więc na przegląd garderoby i przygotowanie odpowiedniego stroju na stok. Podpowiem jak prawidłowo dobrać kurtkę na zimowe szusowania oraz na co warto zwrócić szczególną uwagę.

W zgodzie z trendami

Aktualna moda zimowa jest bardzo łaskawa dla pań i panów. Bowiem mimo kilku „must have”, które każdy fan szusowania powinien posiadać w swojej szafie, panuje duża swoboda, co do tego w czym wychodzimy na stok. Bez względu na to, czy stawiamy na kurtki narciarskie i spodnie oddzielnie czy kombinezony – wszystko powinno być dobrej jakości by zniosło każde warunki atmosferyczne oraz podkreślało naszą osobowość.

https://www.polarsport.pl/odzie/kurtki/kurtki-narciarskie-kombinezony.html

Zimowe „must have”

To czego zdecydowanie nie może zabraknąć w walizce w najbliższym sezonie jesień/zima 2018 jest dobrze skrojona kurtka narciarska. Bez względu na jej model oraz detale, które może posiadać musi spełniać podstawowe właściwości do których należy między innymi: ochrona przez zimnem, komfort oraz wielofunkcyjność czyli musi się sprawdzić zarówno w kilkugodzinnej jeździe, jak i na co dzień podczas mroźnej zimy.

Jaką kurtkę wybrać?

Bez względu na to, czy kupujemy kurtkę dla nastolatka, 20-latka czy 50-latka, możemy wybierać w różnorodnych fasonach, wzorach i wśród wielu marek. Panie, bardziej panowie opanowali sztukę łączenia stylu eleganckiego ze sportowym, dlatego to one częściej wyglądają modnie i stylowo na stokach. Panowie stawiają na fasony wodoodporne i nieprzepuszczające wiatru. Posiadające kaptury z możliwością ich odpięcia), wiele kieszeni, dodatkowe aplikacje, odpinane podszewki lub inne akcesoria, które świetnie sprawdzą się w ekstremalnych warunkach. Panie z kolei skupiają się na odpowiednim dopasowaniu kurtki do sylwetki oraz jej kolorze – mile widziane są kolory wyróżniające się czyli róże, fiolety, czerwienie czy granaty.

Jaki z tego wniosek? Połączmy praktyczność z elegancją czyli postawmy na kurtki narciarskie praktyczne, wielofunkcyjne, wygodne i przede wszystkim wyróżniające się w tłumie. W takiej odzieży będziemy czuć się nie tylko komfortowo ale i modnie!

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.