Palladium – idealne buty dla sportowca

Posted by admin | Sportowa odzież | środa 18 Styczeń 2017 5:57 pm

buty Palladium

W Polsce obuwie marki Palladium dopiero na przestrzeni ostatnich lat zyskały na popularności, chociaż warto wspomnieć o tym, że sama firma istnieje od 1920 roku. Tutaj warto jednak zaznaczyć, że na początku swojej działalności firma Palladium nie produkowała obuwia, ale przede wszystkim wysokiej jakości opony do samolotów. Dopiero po drugiej wojnie światowej kiedy to zapotrzebowanie na opony do samolotów drastycznie zmalało, można było spotkać na półkach sklepowych coraz więcej obuwia marki Palladium.

Najlepsze jakościowo buty z gumy

Buty Palladium jak łatwo się domyśleć w dużej mierze produkowane były właśnie z gumy, która pozostała w sporym zapasie po wcześniejszej działalności. Palladium buty charakteryzowały się tak wysoką jakością wykonania, że stosowane były przez bardzo wiele lat przez Legię Cudzoziemską. Nowoczesne obuwie marki Palladium bardzo dobrze sprawdzało się zarówno w bardzo trudnych warunkach pustynnych np. w Afryce Północnej, czy też na górzystym terenie.

W dzisiejszych czasach buty Palladium praktycznie na całym świecie są symbolem niezawodności, która połączona jest z wysokiej jakości materiałem oraz oryginalnym krojem. Palladium buty chwalone są również przez swój oryginalny i niepowtarzalny design, wytrzymałość oraz klasyczne wzornictwo, które zawsze jest w modzie. Firma Palladium od ponad 60 lat stara się udoskonalać swoje obuwie, aby zaspokoić coraz to wyższe oczekiwania swoich klientów.

Zapisz

Zapisz

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.