Rower trekkingowy

Posted by admin | Rower | środa 28 Czerwiec 2017 10:58 am

rower-trekkingKażdy, kto zdecyduje się na trekking rowerowy, musi zdać sobie sprawę, że oprócz samego roweru będzie potrzebował sporo sprzętu, który jest obowiązkowym wyposażeniem każdego roweru.

DODATKI DO ROWERU
Niezależnie od tego, czy obserwujemy rower męski, rower damski trekkingowy, możemy zauważyć parę bardzo charakterystycznych dodatków, których nie znajdziemy w rowerach szosowych. Po pierwsze takie rowery mają grubsze opony niż szosówki, ale również cieńsze niż popularne „górale”. Dzięki temu te rowery mogą pokonywać zróżnicowany teren.
Kolejnym elementem jest przedni amortyzator. Według specjalistów, nie ma dobrego roweru trekkingowego bez chociażby podstawowego amortyzatora, który odpowiada za wygodne i bezpieczne trzymanie kierownicy.
Jeżdżąc po nieutwardzonych i nieprzygotowanych drogach bez wątpienia docenimy również błotniki – zarówno przednie jak i tylne.

BAGAŻ
Biorąc nasze rowery trekkingowe na dłuższą przejażdżkę, będziemy potrzebowali dodatkowych ubrań, namiotu czy też jedzenia. Z tego powodu, należy nasz rower wyposażyć w odpowiedni bagażnik, do którego będzie można zamocować boczne sakwy. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi, nasze zdolności pakunkowe powiększają się nawet kilkunastokrotnie.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.