Sportowe marynarki męskie – postawą garderoby

Posted by admin | Deska | wtorek 24 Styczeń 2017 4:40 pm

Obecnie zbudowanie męskiej garderoby jest procesem trudnym, gdyż wymaga wielu stylistycznych przemyśleń. Warto na początek poszukać bezpiecznych podstaw, które będą pasowały niemal do każdej stylizacji.

Marynarki męskie

Aby zbudować męską garderobę warto jest zacząć od marynarki męskiej, a najlepiej w ciemnym, granatowym kolorze. Taka opcja będzie odpowiednia dla mężczyzn zarówno o jasnym, jak i ciemnym typie urody. Marynarka to element, który świetnie sprawdza się o każdej porze roku, zarówno w sezonie zimowym oraz letnim.

Niezwykła uniwersalność

Charakter stroju z marynarką można tworzyć, poprzez łączenie jej z różnorodnymi spodniami. Elegancki wygląd zapewni połączenie, ze spodniami lnianymi. Natomiast gdy dodamy do niej tenisówki, białe sportowe buty, lub mokasyny to wystrój zmieni się na mniej oficjalny, a wręcz swobodny.

Bazowa garderoba

Istotne jest znalezienie odpowiedniej do naszej sylwetki bazowej garderoby, do której należy m.in. marynarka męska. Gdy już posiadamy ją w stonowanym kolorze, możemy sobie pozwolić na kolejną o bardziej dresowym charakterze np. szara marynarka z bawełny, albo jeansowa. W połączeniu z jeansami albo szortami będą wyglądać nie tylko stylowo, ale i nonszalancko, a ponadto obie są w stanie zapewnić swobodę i luz.

Gdy w swojej garderobie nie posiadamy jeszcze żadnej marynarki, to warto postawić na bezpieczny krój i kolor. Gdy już takie posiadamy, to możemy sobie pozwolić na bardziej intensywny i wyrazisty wzór np. kolorową kratkę.


Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.