Trampoliny ogrodowe – jak stworzyć bezpieczne miejsce do zabawy?

Posted by admin | Sprzęt | środa 16 Maj 2018 8:51 am

 

jaka trampolina ogrodowa

Spędzanie wolnego czasu w ogrodzie, dla dorosłych jest bardzo często wymarzonym sposobem wypoczynku. Siedzimy sobie w cieniu, popijamy napój i robimy grilla. Niestety nasze dzieci mają często inne priorytety jeśli idzie o wypoczynek. Nic dziwnego – rozpiera je energia, nie mają trosk i zmartwień, a od poniedziałku do piątku nie muszą siedzieć w pracy. Jak połączyć te dwie metody spędzania czasu wolnego?

Trampolina ogrodowa doskonałym pomysłem

Wyposażenie ogrodu w różnego rodzaju przyrządy do zabawy jest najlepszą opcją, aby nasze dzieci chętnie razem z nami w nim przebywały. Dzieci mają full zabawy, a my możemy spokojnie odpoczywać stale mając je na oku. Do ciekawszych możliwości możemy zaliczyć:

– basen ogrodowy;
– bramki do gry w piłkę;
– trampolinę ogrodową (według wielu osób jest to najlepsza opcja);

Trampolina ogrodowa (https://www.sportbody.pl/pol_m_Dom-i-ogrod_Trampoliny_Siatki-1155.html) potrafi zająć dziecko na całe godziny, ponadto zabawa na trampolinie nie wymaga towarzysza, więc nasze dziecko może na niej bawić się doskonale samo. Ale trampolina ogrodowa musi być również bezpieczna.

Jaka trampolina jest bezpieczna?

Trampolina powinna być wyposażona w siatki do trampoliny. Siatki do trampoliny zabezpieczają nasze dziecko przed wypadnięciem i w konsekwencji przed bolesnym upadkiem, złamaniem lub uderzeniem (np. głową) o samą trampolinę. Wyposażenie takie powoduje, że nasze dziecko może bawić się w 100% bezpiecznie, a nam daje spokój (gdyż nie musimy dziecka stale monitorować).

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.